Archiv institucí

Archiv institucí

Dokumentace provozu české výtvarné scény.

Archiv institucí uložený na VVP AVU představuje soubory dokumentace činnosti vybraných galerií, sdružení i jednotlivců výrazně ovlivňujících provoz na české výtvarné scéně. Vznikl v návaznosti na projekt databáze českého současného umění i-datum a je rozšiřován v souvislosti s dalšími výzkumnými projekty.

Obsahuje dokumentaci jednotlivých institucí s chronologicky roztříděnými textovými a obrazovými materiály (programové texty, tiskové zprávy, pozvánky, plakáty, katalogy, fotodokumentace aj.).

Shromažďování dokumentace českého umění je kontinuálně probíhající aktivitou VVP AVU. V archivu VVP AVU jsou např. uloženy dokumentace zaniklých galerií a projektů (např. MXM, Galerie Šternberk, …..).

Budeme rádi, když se s námi podělíte o dobové dokumenty. Prosíme, kontaktujte nás.


>> zpět

Entrance Gallery

adresa
Křižíkova 34
180 00 Praha 8 - Karlín
datum založení
2005
kontakt

http://www.karlinstudios.cz

výstavy / projekty

2006 Jitka Mikulicová; Nadia Naveau, Joseph Jessen: Po(s) pori; Radim Labuda: Čokoládoví drtiči; Iveta Pilařová: Okno; Larry Bob Philips: Tapeta; Jolana Ruchařová: Jedna rodina, jako host Petra Herotová; Mark Ther: Brougham; Jan Nálevka: Will You Ever Return?; Sylvie Brodi: Abolishing Dead Borders From Below; Play-time
2005 Richard Wiesner; Laďa Gažiová; Jiří Thýn, Dominik Lang: Udělali jsme téměř všechno; Saloon; Ondřej Skala

ArtList
záznam v databázi ArtList

Nahlásit chybu v tomto záznamu

Další novinky

VVP AVU 2014